God Of War: Ascension – Oyun Deneyimi

Gecenin 4:00’ünden merhabalar arkadaşlar,

Gece gece nerden çıktı bu konu ya ! diye sesler duymuyor değilim 🙂 Bir konu açma isteği vardı içimde bir konu açma isteği vardı ki anlatamam. Bende şu aralar hayranı olmaya başladığım Kratos’un baş karakteri olduğu oyun “God of War” hakkında bir kaç bilgi vermek istedim.

Oyunu aldığınızda ya da cihazınıza yüklediğinizde karşılaştığınız boyut zaten gözlerinizin fal taşı gibi açılmasına derin bir merak içine girmenize neden oluyor. 60 GB civarlarında olan oyun grafik ile donatılmış, her yanından grafik fışkıran, grafiği dibine kadar yaşatan bir oyun.

3 zorluk seviyesi ile oyuna başlayabiliyorsunuz. Kratos’un geçmişinde yaptığı kötülüklerinden pişman olmasını ve kötüleri tarihe gömmek için ettiği yemini konu edinen oyun, yalnızca PlayStation platformunda oynanabilmekte. Galiba Sony telif hakkını almış, sırf cihazı sattırmak için de oyunu diğer platformlara vermemiş gibi görünüyor ki bunu da başarmış diyebiliriz. Çünkü God of War başlı başına cihazı almaya sebep diye görüyorum ben.

Diğer sürümlere göre Ascension ülkemize Türkçe dil seçeneğiyle geliyor. Neyin ne olduğunu çözmek için translate zorunluluğunu da bu şekilde ortadan kaldırmış oluyoruz. Oyunun yaş seviyesi 18 olarak belirlenmiş, ailelerden ricam 18 yaşından altına izin vermemeniz. Çünkü öyle zamanlar geliyor ki oyun içinde cinsellik bile konu edilebiliyor.

Bir teaser vererek konuyu bitirmeyi ve yatağımla özlemimi gidermeyi düşünüyorum.

İyi oyunlar.
'God Of War: Ascension – Oyun Deneyimi' yorum bulunamadı

Be the first to comment this post!

Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Images are for demo purposes only and are properties of their respective owners.
Old Paper by ThunderThemes.net